Nástěnný věšák 5 háčků
Věšáková lišta s 5 háčky – minimalistický design, pevná konstrukce a spolehlivost
Naše věšáková lišta skvěle podtrhne stylový vzhled vašeho interiéru. Je určena pro montáž na stěnu a disponuje 5 pravidelně rozmístěnými háčky pro pohodlné zavěšení kabátů, bund, svetrů nebo kabelek a tašek. Díky svému nadčasovému designu a vysoké pevnosti se perfektně uplatní nejen v domácnostech, ale také v komerčních budovách, šatnách či průmyslových areálech.
Minimalistické linie v kombinaci s kovovým materiálem dodávají věšáku moderní vzhled s oblíbeným industriálním charakterem, který dokonale podtrhne eleganci prostředí. Působí profesionálně, decentně a technicky čistě, je velmi estetický a zapadne do každého prostředí. Nástěnný věšák se tak stane nejen stylovým a funkčním bytovým doplňkem, ale také ideálním řešením pro kanceláře, hotely, restaurace nebo technologické a výrobní firmy.
Tento věšák vyrábíme z ocelového plechu o síle 1,5 mm. Takto silný materiál zaručuje vysokou pevnost háčků a snižuje riziko deformace při standartním zatížení. Celá věšáková lišta má šířku 200 mm a je vysoká 35 mm. Díky těmto velmi kompaktním rozměrům se snadno vejde i do menších místností a šaten. Výška háčků činí 10 mm, je proto vhodný pro běžné oděvy, ručníky nebo tašky běžné hmotnosti a zároveň nepůsobí masivně a je chráněn proti nadměrnému vyklápění při používání.
Věšák se přidělává na stěnu pomocí 2 montážních otvorů o průměru 3,5 mm. Jeho instalace je velmi snadná. Upozorňujeme, že montážní materiál není součástí balení.
Klíčové vlastnosti
- Minimalistický design – elegantní a nadčasový vzhled vhodný pro každý interiér.
- 5 háčků – pro pohodlné pověšení oděvů.
- Pevný materiál – 1,5mm ocel odolná vůči deformaci při běžném použití.
- Kompaktní rozměry – ideální i pro menší místnosti.
- Snadná montáž – umožňuje rychlé přidělání ke stěně.
Nakupujte kvalitně a za ty nejlepší ceny. Objednejte ještě dnes!
| Barva |
|
|---|---|
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Materiál | ocel |
| Tloušťka materiálu | 1,5 mm |
| Počet montážních otvorů | 2 (montážní materiál není součástí balení) |
| Hmotnost | 65 g |
| Průměr montážních otvorů | 3,5 mm |
| Výška háčku | 10 mm |