Šatní dvojháček šroubovací
Šroubovací šatní háček – stylový a praktický pomocník do každého interiéru
Tento šroubovací háček se stane elegantním doplňkem vašich šaten, předsíní i koupelen. Jeho praktické tvarování umožňuje pohodlné zavěšení více věcí naráz, poslouží vám proto k pověšení většího množství ručníků, svetrů, kabátů nebo kabelek zároveň. Díky kvalitním materiálům je velmi odolný a působí profesionálním dojmem.
Moderní minimalistický design háčku v kombinaci s jeho matně černým barevným provedením skvěle zapadne do každého typu interiéru. Perfektně doplní styl vaší domácnosti, šaten, hotelových pokojů i kanceláří a dodá jim ještě více elegance. Čisté linie šatního háčku v propojení s jeho jednoduchým tvarem působí velmi estetickým dojmem. Horní háček umožňuje snadné zavěšení tašek, kabátů či osušek, zahnutý tvar spodního háčku potom efektivně zabraňuje nechtěnému sklouznutí pověšených předmětů.
Pro výrobu šatních háčků používáme ty nejkvalitnější materiály. Ocelový plech o síle 1,5 mm poskytuje háčku dostatečnou pevnost, která zaručí, že se při běžném používání nijak neohne a nedeformuje. Precizní povrchová úprava háček navíc ochrání proti poškrábání při běžné manipulaci.
Pro snadnou montáž je háček vybaven 2 montážními otvory o průměru 3,5 mm. Upozorňujeme, že montážní materiál není součástí balení. Pro rychlou a jednoduchou aplikaci na hladké povrchy se podívejte také na naše samolepicí háčky, které máme v nabídce.
Klíčové vlastnosti
- Stylový design – skvěle zapadne do každého interiéru.
- Dva praktické háčky – pro zavěšení více předmětů naráz.
- Kvalitní materiál – ocelový plech o síle 1,5 mm.
- Pevnost a odolnost – díky preciznímu zpracování.
- Snadná montáž – pomocí 2 montážních otvorů.
I doplňky můžou být stylové. Objednejte si naše šatní háčky ještě dnes!
| Barva |
|
|---|---|
| Šířka | 20 mm |
| Délka | 104 mm |
| Materiál | ocel |
| Tloušťka materiálu | 1,5 mm |
| Počet montážních otvorů | 2 (montážní materiál není součástí balení) |
| Hmotnost | 32 g |
| Průměr montážních otvorů | 3,5 mm |
| Hloubka spodního háčku | 15 mm |
| Hloubka horního háčku | 27 mm |





