Spárovka buk 1200 mm x 700 mm x 40 mm
Buková spárovka – masivní základ pro kvalitní nábytek
Naše buková spárovka vám poskytne kvalitní základ pro každý nábytek. Tato pevná deska je vhodným řešením pro výrobu pracovních a stolových desek, polic, regálových systému, parapetů i dalších interiérových prvků. Poskytne vašemu nábytku vysokou pevnost, tvarovou stabilitu a moderní vzhled, který perfektně doplní všechny typy místností a dodá jim ještě více stylu, elegance a profesionality.
Tato spárovka je vyrobena z masivního dřeva o síle 40 mm. Její rozměry činí 1200 x 700 mm. Na našem e-shopu ji však naleznete také v dalších rozměrech, pro ještě lepší přizpůsobení vašim potřebám. Bukovou spárovku dodáváme bez další povrchové úpravy. Umožňujeme tím zvolit si její vlastní finální podobu.
Tvrdé bukové dřevo s jemnou strukturou vláken umožnuje precizní opracování, což zajistí spolehlivý a kvalitní výsledek. Toto dřevo se vyznačuje vysokou hustotou a pevností, díky čemuž zaručí nekompromisní stabilitu nábytku i dostatečnou odolnost. Proces paření zároveň sjednocuje přirozenou barevnost dřeva do světle až středně růžového odstínu, výsledek vás proto opravdu oslní.
Spárovka vzniká přesným podélným lepením jednotlivých lamel do větší plochy. Tento způsob výroby umožňuje efektivní využití dřeva a vyšší stabilitu materiálu. Kratší lamely jsou napojovány pomocí cinkového spoje, který vytváří pevné spojení jednotlivých kusů dřeva.
Deska spárovky je vyráběna v rozdílné kvalitě stran. Pohledová strana desky je zárukou nejvyšší kvality bez prasklin a trhlin, zamodrání nebo výrazných barevných rozdílů. Zadní strana připouští mírný barevný nesoulad a výskyt zdravých suků do průměru 10 mm. Při použití je proto důležité správně orientovat pohledovou stranu.
Klíčové vlastnosti
- Vysoká pevnost – díky kvalitnímu výběru dřeva.
- Profesionální vzhled – perfektně zapadne do všech interiérů.
- Nekompromisní stabilita nábytku – ideální pro stolové a pracovní desky.
- Bez povrchové úpravy – pro vlastní volbu finální podoby.
Dopřejte svému nábytku tu nejvyšší kvalitu. Vyzkoušejte naši bukovou spárovku!
| Šířka | 1200 mm |
|---|---|
| Hloubka | 700 mm |
| Materiál | masivní buk |
| Tloušťka | 40 mm |
| Hmotnost | 25 kg |
| Lepení lamel | lepené na tupo (podélné lepení) |
| Napojení lamel | cinkový spoj (napojováno na cink) |
| Kvalita | A/B |
| Vlhkost | 8–10 % |





