Spárovka buk 1600 mm x 700 mm x 40 mm
Buková spárovka – masivní základ pro kvalitní nábytek
Buková spárovka vám zajistí kvalitní základ pro každý nábytek. Tato pevná deska je ideálním řešením pro výrobu pracovních a stolových desek, polic, regálových systému, parapetů i dalších interiérových prvků. Vašemu nábytku poskytne vysokou pevnost, tvarovou stabilitu a moderní vzhled, který perfektně doplní všechny typy místností a dodá jim ještě více stylu, elegance a profesionality.
Tato spárovka je vyrobena z masivního dřeva o síle 40 mm. Její rozměry činí 1600 x 700 mm. Pro ještě lepší přizpůsobení vašim potřebám ji však na našem e-shopu naleznete v různých rozměrech. Bukovou spárovku dodáváme bez další povrchové úpravy. Umožňujeme tím zvolit si její vlastní finální podobu.
Tvrdé bukové dřevo s jemnou strukturou vláken umožnuje precizní opracování, čímž zajišťuje spolehlivý a kvalitní výsledek. Tento druh dřeva se vyznačuje vysokou hustotou i pevností a zaručuje tak nekompromisní stabilitu nábytku i jeho dostatečnou odolnost. Proces paření zároveň sjednocuje přirozenou barevnost dřeva do světle až středně růžového odstínu, výsledek vás proto opravdu oslní.
Spárovka vzniká přesným podélným lepením jednotlivých lamel do větší plochy. Tento způsob výroby umožňuje efektivní využití dřeva a vyšší stabilitu materiálu. Kratší lamely jsou napojovány pomocí cinkového spoje, který vytváří pevné spojení jednotlivých kusů dřeva.
Deska spárovky je vyráběna v rozdílné kvalitě stran. Pohledová strana desky je zárukou nejvyšší kvality bez prasklin a trhlin, zamodrání nebo výrazných barevných rozdílů. Zadní strana připouští mírný barevný nesoulad a výskyt zdravých suků do průměru 10 mm. Připoužití je proto důležité správně orientovat pohledovou stranu.
Klíčové vlastnosti
- Vysoká pevnost – díky kvalitnímu výběru dřeva.
- Profesionální vzhled – perfektně zapadne do všech interiérů.
- Nekompromisní stabilita nábytku – ideální pro stolové a pracovní desky.
- Bez povrchové úpravy – pro vlastní volbu finální podoby.
Dopřejte svému nábytku tu nejvyšší kvalitu. Vyzkoušejte naši bukovou spárovku!
| Šířka | 1600 mm |
|---|---|
| Hloubka | 700 mm |
| Materiál | masivní buk |
| Tloušťka | 40 mm |
| Hmotnost | 34 kg |
| Lepení lamel | lepené na tupo (podélné lepení) |
| Napojení lamel | cinkový spoj (napojováno na cink) |
| Kvalita | A/B |
| Vlhkost | 8–10 % |





